ntencje mszalne – 25 czerwca – 1 lipca

godz. 7.00 + Danuta Wąs im. i o bł. Boże dla jana Wąs

godz. 9.00 koncelebra: 1. w int. ks. Pawła od parafii i Żywego Różańca; 2. w int. ks. Pawła od Margaretek;  3. ołtarz I (Górna, Góra Zamkowa, Podzamcze, Plebańska)

godz. 11.00 o bł. Boże w 1 rocznicę ślubu: Agnieszka i Rafał Zawiślak; Marlena i Sylwester Garstka; Żaklina i Marcin Olewińscy

godz. 12.30 za parafian i dobrodziejów

godz. 18.00 + Wiktoria Tomasz Marianna Antoni Bolesław Machura

godz. 7.00

godz. 18.00 koncelebra: 1. + Jarosław Gwiazda od żony, synowej i syna;  2. ołtarz III – POAK

godz. 7.00

godz. 18.00 koncelebra: 1. w int. ks. Pawła im. i urodzinowa od przyjaciół;  2. int. ks. Pawła od chóru

godz. 7.00 + Dariusz Tokarski ucz. pogrz.

godz. 18.00 koncelebra: 1. + Tadeusz 26 r. śm. Genowefa i Rudolf Burchard;  2. ołtarz IV – ŻR i FZŚ

godz. 7.00

godz. 18.00 koncelebra: w int. ks. Pawła od III Zakonu;  2. o bł. Boże dla Pauli i Pawła Szopa; Piotra Gryla ur. i im.; Piotra Lubelskiego im.; Jasia Lubelskiego w 2 rocz. ur.; + Piotr Grabowski od swatów z rodziną

godz. 18.00 + Nina Pikuła od męża i syna