ntencje mszalne – 21 stycznia – 27 stycznia

godz. 16.30 + Józef i Włodzimierz Kurek

godz. 17.00  o bł. Boże dla Haliny i Piotra Kuś w    rocz. ślubu

Wtorek

godz.   7.00 + Lidia Schoher od Lidii i Władysława Bielawskich i cioci Anieli ze Sławkiem

godz. 17.00 koncelebra: 1. + Irena Wabnik od rodz. Bochnackich; 2. + Anna Zeman od Józefy i Józefa Pajestka z Wiesią  gr. 7

Środa

godz.   7.00 kon: 1. + Anna Zeman od Barbary i Bogdana Jopek z rodz. gr. 8 2. + Mirosława Miłkowska-Pawęzowska ucz. pogrz.

godz. 17.00 + Otylia Władysław Jerzy Gwiazda

Czwartek

godz.   7.00 koncelebra: 1. + Zbigniew Knap od siostry Danuty;  2. + Mirosława Miłkowska-Pawęzowska ucz. pogrz.

godz. 17.00 + Anna Zeman od Tadeusza Zeman z rodz. gr. 9

Piątek

godz.   7.00 + Zbigniew Knap od siostrzenicy Beaty, siostrzeńca Jacka i szwagra Macieja

godz. 17.00 + Anna Zeman od Stanisławy Dróżdż z rodz. gr. 10