ntencje mszalne – 18-24 sierpnia

Niedziela

godz. 9.00 + Janina Radłowska 21 r. śm. od córki, wnuczki i prawnuczek; III Zakon: + Wiktoria Biczak

godz. 11.00 + Maciej Zofia Stanisław Hepner

godz. 12.30 chrzty i rocznice

godz. 18.00 + Franciszek Brzozowski od żony i dzieci z rodzinami

Poniedziałek

godz. 18.00 koncelebra: 1. + Marianna Staroń od syna Bogdana z rodz.; 2. + Stefania Książek od Krystyny Jasińskiej z rodz.

Wtorek

godz. 18.00 koncelebra: 1. + Michał Werner w 34 rocz. urodzin od żony i córki; 2. + Stefania Książek od Joanny Iwaszko z rodz.

godz. 18.00 o bł. dla Jadwigi i Eugeniusza Bartoszów

Czwartek

godz. 18.00 koncelebra: 1. o bł. dla Iwony Karcz w 29 rocz. ur. od mamy; 2. + Stefania Książek od Marii i Józefa Burzawa (św. Rita)

Piątek

godz. 18.00 koncelebra: 1. o bł. dla Haliny Wlizło od siostry; 2. + Stefania Książek od Urszuli Pęcak z rodz.

Sobota

godz. 18.00 koncelebra : 1. + Krystyna Dawczyńska od córki Agnieszki z rodz.; 2. + Helena i Apolinary 27 r. śm. Urbańscy od córki z rodz. (nabożeństwo Dwudziestu Sobót – (14 światła)