ntencje mszalne – 20-26 sierpnia

Niedziela

godz. 9.00 koncelebra: 1. + Teresa Tomasz Jankowscy i zm. z rodz. Jałkowskich i Jankowskich; 2. + Nina Pikuła od pracowników PKM gr. 3

godz. 11.00 + Teresa 10 r. śm. i Józef Przechera

godz. 12.30 chrzest: Franciszek Konopnicki i Wiktoria Katarzyna Kiciak; Dawid Krzyżek 6 rocz. urodzin; Justyna i Piotr Majcher 1 r. ślubu

godz. 18.00 + Regina Kocot i jej zmarli rodzice i siostry

Poniedziałek

godz. 18.00 koncelebra: 1. + Nina Pikuła od pracowników PKM gr. 4; 2. + Janina Krystyna Guzek ucz. pogrz.

Wtorek

godz. 18.00 koncelebra: 1. + Zofia i Zdzisław Paździur 5 rocz. śm.; 2. + Nina Pikuła od ucz. pogrz. gr. 5; 3. + Krystyna Meredyk od księży

Środa

godz. 18.00 koncelebra: 1. + Nina Pikuła od pracowników PKM gr. 6; 2. + Janina Krystyna Guzek ucz. pogrz.; 3. + Stefan Służałek ucz. pogrz.

Czwartek

godz. 18.00 koncelebra: 1. + Marek Kapkowski 1 r. śm.; 2. + Nina Pikuła od pracowników PKM gr. 7; 3. + Józef Kapias od grona przyjaciół

Piątek

godz. 18.00 koncelebra: 1. + Nina Pikuła od ucz. pogrz. gr. 8; 2. + Dominik Buczkowski ucz. pogrz.

Sobota

godz. 18.00 koncelebra: 1. + Emilia i Edward Podlejscy; 2. + Nina Pikuła od pracowników PKM gr. 9; 3. + Stefan Służałek od Jadwigi Truszel z rodziną (15. nabożeństwo Dwudziestu Sobót – bolesne)