ntencje mszalne – 22-28 lipca

godz.   9.00 + Zofia Sroczyńska

godz. 11.00 + Janina i Henryk Bronikowscy; + Marianna Stanisław Kubanek;  + Stanisław Maślanka w rocznicę śmierci.

godz. 12.30    za Parafian

godz. 18.00 + Leokadia Miszczyk 16 r. śm. od syna z rodz.

godz. 18.00 + Krystyna Janina Guzek 1 r. śm. od córek i syna z rodzinami

godz. 18.00 + Krystyna Wabnik im. od syna z żoną i rodziny

Środa

godz. 18.00 koncelebra: 1. w int. ks. Krzysztofa od III Zakonu; 2. + Józef Makówka 2 r. śm. od żony, syna i córki z rodzinami

godz. 18.00   intencja zbiorowa

godz. 18.00 + Helena Majcher ucz. pogrz.

Sobota

godz. 18.00 + Krystyna Stolarska; + Stanisława Kazimierz Zbigniew Garbulińscy (10 – światła)