ntencje mszalne – 13-19 stycznia

Niedziela

godz. 7.00 koncelebra 1. + Anna i Michał 10 r. śm. Kawiorowscy od syna z rodziną; 2. + Józef Kaleta od siostrzeńca Stanisława z rodziną

godz. 9.00 + Lucjan Michalski 5 r. śm.

godz. 11.00 + Mikołaj Serafin od wnuczki Joanny z rodziną

godz. 12.30 chrzty: Maria Antonina Fecko; Malwina Monika Wysocka; Maria Zofia Walasek; roczek: Jakub Kacper Hodera

godz. 17.00 o zdrowie i bł. dla Diany Dziekan

Poniedziałek

godz. 7.00 koncelebra 1. + Józef Kaleta ucz. pogrz.; 2. + Jacek Soczewica od bratanka ze szwagierką z rodziną

Wtorek

godz. 7.00 koncelebra 1. + Anna Kawiorowska ucz. pogrz.; 2. + Józef Kaleta ucz. pogrz.

godz. 7.00 koncelebra 1. + Józef Kaleta ucz. pogrz. 2. za Parafian

godz. 17.00 intencja zbiorowa o łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

godz. 7.00 koncelebra 1. + Józef Kaleta ucz. pogrz. 2. za Parafian

godz. 17.00 + Mikołaj Serafin ucz. pogrz.

godz. 7.00 + Józef Kaleta ucz. pogrz.

godz. 17.00 koncelebra 1. + Waldemar Szydło i + Kamil Szydło urodzinowa; 2. + Bolesław Kowalczyk; + Józef Helena Bronisław Kowalczyk

godz. 7.00 + Mikołaj Serafin ucz. pogrz.; 2. za Parafian

godz. 17.00 + Leokadia Leszek Korzeniowscy