ntencje mszalne – 22-28 października

godz. 7.00 + Stanisław Czesak od Tadeusza Sikora greg. 5

godz. 9.00 koncel.: 1. o bł. dla Anny, Dominiki i Magdaleny od mamy i babci; 2. + Eugeniusz Banak 6 r. .śm. od żony z dziećmi

godz. 11.00 koncelebra: 1. + Cecylia i Stanisław Zięba; + Mirosław Bałdys; 2. o bł. dla Marysi w 9 rocz. urodzin i Marty 8 rocz. ur.

godz. 12.30 o bł. Boże dla Doroty i Roberta Kubica w 25 rocz. ślubu

godz. 17.00 koncelebra: 1. + Genowefa i Edmund Kowalscy; 2. + Andrzej Sendal 1 r. śm. od syna Pawła z rodziną

Poniedziałek

godz. 7.00 koncelebra: 1. + Stanisław Czesak od Tadeusza Sikora greg. 6; 2. + Piotr Opiłka od rodziny Goncerzów

godz. 17.30 + Mieczysław Paluch od siostry Zofii z rodziną i od Elżbiety Sabelak z rodziną

Wtorek

godz. 7.00 koncelebra: 1. + Stanisław Czesak od wnuczki Anny Wójcik greg. 7; 2. + Mirosława Kadoch ucz. pogrz.

godz. 17.30 + Antoni Duda od Siostry Prowincjalnej wraz z Zarządem Sióstr Nazaretanek w Krakowie

Środa

godz. 7.00 koncelebra: 1. + Stanisław Czesak od rodziny Indiarzów greg. 8; 2. + Piotr Opiłka ucz. pogrz.

godz. 17.30 + ks. prof. Tadeusz Matras im. od przyjaciół

Czwartek

godz. 7.00 konc.: 1. + Stanisław Czesak od Danuty i Władysława Bratków (9); 2. + Jan Babczyński ucz. pogrz.

godz. 17.30 + Bonifacy Hanas 1 r. śm. od żony

Piątek

godz. 7.00 konc.: 1. + Stanisław Czesak od Agaty i Romana Michalec greg. 10; 2. + Józef Wasielak ucz. pogrz.

godz. 17.30 + Antoni Duda od rodzin: Musiałów i Dudów

Sobota

godz. 7.00 konc.: 1. + Stanisław Czesak od syna Ryszarda z żoną greg. 11; 2. + Adam Krzanowski ucz. pogrz.

godz. 17.30 + Władysław Pytel od sąsiadów