Kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku:

• od października do końca stycznia w godzinach 16.00-16.45
  • od lutego do końca września w godzinach 17.00-17.45

W święta kościelne wypadające w dni powszednie, piątki Wielkiego Postu oraz w pierwsze piątki miesiąca kancelaria nieczynna.

Omówienie spraw dotyczących pogrzebu rozpoczynamy w kancelarii na cmentarzu, która czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 12.00 i 15.00 – 16.00,  w soboty w godz. 10.00 – 12.00.

Numer konta: 74 1050 1227 1000 0022 9233 5144 ING Bank Śląski S.A. Oddział w Będzinie