ancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku:

• od października do końca stycznia w godzinach 16.00-16.45
  • od lutego do końca września w godzinach 17.00-17.45

W święta kościelne wypadające w dni powszednie, piątki Wielkiego Postu oraz w pierwsze piątki miesiąca kancelaria nieczynna.

Omówienie spraw dotyczących pogrzebu rozpoczynamy w kancelarii na cmentarzu, która czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 12.00 i 15.00 – 16.00,  w soboty w godz. 10.00 – 12.00.

Informujemy, że w kancelarii parafialnej dostępne są następujące księgi metrykalne:

- chrztu od 1937r.

- zaślubionych od 1945r.

- zgonów od 1947r.

Starsze księgi znajdują się Archiwum Diecezji Sosnowieckiej (www.diecezja.sosnowiec.pl/instytucje/archiwum-diecezjalne).

Dostęp do ksiąg odbywa się na zasadach regulowanych przez prawo polskie i kościelne dotyczące ochrony danych osobowych. Osoba chcąca skorzystać z dostępu do danych powinna wylegitymować się dowodem osobistym, upoważnieniem od osoby, której dane dotyczą i/lub udowodnić pokrewieństwo z osobą, w dane której chce mieć wgląd.