GŁOSZENIA – 13.09.2020 r.

1. We wtorek – 22 września – o godz. 18.00 nabożeństwo do św. Rity z poświęceniem róż i błogosławieństwem relikwiami patronki od spraw trudnych, z których nie możemy dostrzec wyjścia. Intencje do omodlenia przez wszystkich uczestników nabożeństwa będziemy mogli złożyć do koszyczka na stopniach ołtarza.

2. W sobotę o godz.18.00 odprawimy przedostatnie nabożeństwo Dwudziestu Sobót. Trwając na modlitwie z ufnością oczekujemy łask, którymi Matka Boża obdarzy nas w Jej Różańcowe Święto.

3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 Ksiądz Biskup Piotr Skucha udzieli młodzieży sakramentu Bierzmowania.

4. Przez cały październik nabożeństwa różańcowe zarówno w dni powszednie jak i w niedziele będą odprawiane o godz. 17.00, a Msze Święte wieczorne po różańcu o godz. 17.30, również w niedziele.

5. Od października do końca stycznia Kancelaria Parafialna będzie czynna od godz. 16.00 do 16.45.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.