GŁOSZENIA – 23 września

1. W sobotę o godz.18.00 odprawimy przedostatnie nabożeństwo Dwudziestu Sobót. Trwając na modlitwie z ufnością oczekujemy łask, którymi Matka Boża obdarzy nas w Jej Różańcowe Święto.

2. W październiku nabożeństwa różańcowe zarówno w dni powszednie jak i od tego roku w niedziele będą odprawiane o godz. 17.00, a Msze Święte wieczorne po różańcu o godz. 17.30, również w niedziele.

3. Od października do końca stycznia Kancelaria Parafialna będzie czynna od godz. 16.00 do 16.45.

4. W poniedziałek, 1 października, będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Po nabożeństwie poświęcimy róże św. Tereni.

5. Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę w dniach 13 i 14 października do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu i Matki Bożej w Licheniu .

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.