GŁOSZENIA – 25.06.2017

1. We wtorek obchodzimy święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli i uczestników środowych nabożeństw na Mszę Świętą o godz. 18.00 zakończonej nowenną nieustanną.

2. W czwartek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta z okolicznościowym kazaniem – odprawiana w intencji ks. Pawła z racji imienin – o godz. 18.00. Składka na tacę będzie przeznaczona na świętopietrze, czyli na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.

3. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Świętej wieczornej siódmy różaniec pompejański.

4. W miesiącach wakacyjnych: lipcu i sierpniu, Msze Święte w niedziele będą odprawiane o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00, a w dni powszednie o godz. 18.00.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

6. W naszej parafii trwa peregrynacja figury NMP Fatimskiej w rodzinach. Na konkretny termin nawiedzenia można się zapisywać w zakrystii. Figurę będziemy odbierać z kościoła podczas Mszy św. o g. 18.00