GŁOSZENIA – 21.01.2018

1. Serdecznie zapraszamy Szanownych Parafian i Gości do kościoła dzisiaj o godzinę 16.15 na wspólne śpiewanie kolęd, by i w ten sposób uczcić tajemnicę Narodzenia Pańskiego. Śpiewom będzie przewodniczył nasz chór parafialny.
2. Od 1 lutego do końca września Msze Święte wieczorne w niedziele i w dni powszednie będą odprawiane o godz. 18.00, a kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 – 17.45. W pierwsze piątki miesiąca, piątki Wielkiego Postu i w święta kościelne przypadające w dni powszednie kancelaria nieczynna.
3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
4. Szanownym Babciom i Dziadkom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej, dobrego zdrowia, długich lat życia, życzliwości i szacunku od wnuków.