GŁOSZENIA – 13.01.2019

1. Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego. I choć w naszych kościołach kolędy będą rozbrzmiewać do święta Matki Bożej Gromnicznej, to liturgia będzie kierować nasz wzrok na Jezusa, który rozpoczyna swoją publiczną działalność.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 w kościele na Syberce odbędzie się Koncert Galowy w ramach Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Zachęcamy do udziału.
  3. W środę – w 16 dzień miesiąca – Msza święta o godz. 17.00 z intencją  zbiorową o łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Prywatne intencje na tę Mszę świętą składamy w zakrystii lub do skrzynki przy relikwiach św. Jana Pawła II.
  4. W trzeci piątek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej odprawimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę Msza Święta o godz. 12.30 będzie odprawiona z intencją zbiorową za żyjących i zmarłych: babcie i dziadków z racji obchodzonego w przyszłym tygodniu Dnia Babci i Dziadka. Intencje składamy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.