Zapytanie Ofertowe

Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na wykonanie termomodernizacji budynku zgodnie z przeprowadzonym audytem energetycznym i wymogami, które stawia przed nami Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska w programie priorytetowym nr 3.1. „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”.

Przedmiotem zapytania ofertowego jest wykonanie termomodernizacji obiektu Domu Parafialnego Jana Pawła II w naszej Parafii, która polega na: ociepleniu ścian wewnętrznych, stropów, wymianie drzwi oraz okien, instalacji pomp ciepła, oraz instalacji fotowoltaicznej. Zakres rzeczowy inwestycji opisany jest w Załączniku nr 1 do zapytania. Istnieje możliwość składania ofert częściowych.

Przewidywany  termin rozpoczęcia robót to II kwartał 2019r. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec roku 2019. W ramach inwestycji planowane jest przeprowadzenie termowizji po ukończeniu prac.

Warunkiem koniecznym do złożenia oferty na wskazany zakres jest przeprowadzenie wizji lokalnej na obiekcie. Wymóg ten podyktowany jest architekturą budynku, która znacząco wpływa na wycenę.

Prosimy o podanie Państwa dyspozycyjności we wskazanym przez nas terminie realizacji, warunków płatności oraz okresu gwarancji. Cenę na poszczególny zakres prac proszę określać w odniesieniu do jednostki miary, podając cenę jednostkową oraz łączny koszt.

Będziemy wdzięczni za szybką odpowiedź.

ks. proboszcz Andrzej Stępień

Będzin dn. 15.03.2019 r.