Chór parafialny

Gdzie słyszysz śpiew, tam śmiało wstąp, tam dobre serca mają. Bo ludzie źli, ach, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają (Johann Wolfgang Goethe)

Od 2015 roku w naszej parafii działa chór powstały z inicjatywy ks. Pawła Rozpiątkowskiego. Grupa liczy sobie ponad 30 osób. Najmłodsi mają lat kilkanaście, najstarsi – dobiegają 80-tki. Wszystkich łączy pragnienie śpiewania na Bożą chwałę.

Zapraszamy do włączenia się w działalność chóru – próby odbywają się we wtorki o g. 18 w sali na wikariacie. Otwarte są dla wszystkich kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku i muzycznych doświadczeń.