głoszenia duszpasterskie – 14.04.2024

1. Wolontariusze Fundacji „Pro Salute” prowadzą przy naszym kościele zbiórkę pieniężną na zakup jednorazowego sprzętu medycznego dla pacjentów onkologicznych.

2. W najbliższy wtorek – 16. dzień miesiąca – Msza Święta o godz. 18.00 z intencją zbiorową o łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

3. W III piątek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY W POSTĘPOWANIU NA ZADANIE PN.: NAPRAWA I KONSERWACJA GŁÓWNEGO OŁTARZA Z XVIII WIEKU W KOŚCIELE PW. ŚWIĘTEJ TRÓJCY W BĘDZINIE

Dokument (pdf)